abc PARKIETU

Dodano dnia: 2019-05-26

Opis:

Parkiety drewniane doskonale odnajdą się zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych. Naturalne drewno zawsze będzie wprowadzać do mieszkania lub domu więcej przytulności, dlatego też tak wiele osób decyduje się na montaż drewnianych podłóg. Niestety nawet wtedy, gdy przestrzegają one zasad związanych z właściwą pielęgnacją takiego podłoża, wcześniej czy później wymagać będzie ono renowacji. W tym celu warto zgłosić się do firmy ABC Parkietu. Przedsiębiorstwo to oferuje profesjonalne cyklinowanie bezpyłowe w Warszawie w korzystnym cenniku, który nie nadwyręży budżetu klienta.

Renowacji z całą pewnością będą wymagać podłogi niewłaściwie pielęgnowane, czyli takie, które w przeszłości narażone były na działanie środków chemicznych oraz wilgoci. W takich sytuacjach lakier o wiele szybciej się łuszczy, przez co na jego powierzchni mogą powstawać nieestetyczne pęcherzyki powietrza. Drewniane podłogi powinny być cyklinowane mniej więcej raz na parę lat. Kwestia ta dotyczy przede wszystkim:

• desek podłogowych,
  • desek do wykańczania schodów,
  •  parkietów,
  • mozaik.

WWW: https://www.cyklinowanie-parkietow.waw.pl/

Adres: Ordona 12E, 01-237

Miasto: Warszawa

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

w pobliżu