CzystaMicha Sp. z o.o.

Dodano dnia: 2019-08-02
Opis:

Osoby, które nie przepadają za gotowaniem, zwykle wybierają gotowe dania, które można potem z łatwością odgrzać na patelni, w mikrofalówce lub piekarniku. Równie często stołują się poza domem. Jeśli czas spędzony w kuchni nie sprawia Ci przyjemności, nie katuj siebie i swoich bliskich wysoko przetworzonym jedzeniem. Pomyśl o opcji cateringu na dowóz.

Jeśli interesuje Cię dieta pudełkowa, a mieszkasz w Warszawie na Woli, wejdź na stronę czystamicha.pl. Czeka na Ciebie szeroki wybór dań przygotowanych z myślą o wszystkich tych, którzy chcieliby zmienić swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe. Do wyboru masz wersję Standard lub Active. Co je rozróżnia? Przede wszystkim dzienne zapotrzebowanie kaloryczne.

Przy wyborze diety uwzględnij tryb życia, a także rodzaj aktywności fizycznej. To czy jesteś kobietą, czy mężczyzną również ma wpływ na ilość spożywanych posiłków. Co znajduje się w przykładowym menu diety Standard? Twaróg z rzodkiewką, sałatka z burakiem lub pieczone udka z ryżem basmati. Każdy dzień to nowa dawka świeżej porcji warzyw i owoców, a także pełnowartościowego białka.
WWW: https://czystamicha.pl/

Adres: Aleja Komisji Edukacji Narodowej 50, 02-797

Miasto: Warszawa

Tel: 533553022


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


w pobliżu