Leon Travel - wynajem autokarów

Dodano dnia: 2019-09-20


Opis:

Wiele jest takich okazji, w których potrzebny jest mniejszy lub większy pojazd nie tylko klientom firmowym, ale i prywatnym. Wesela, chrzty, pogrzeby, różnego rodzaju wycieczki, a także dojazd do pracy, to sytuacje, w których konieczny jest przewóz osób. W Poznaniu w takich sprawach zawsze można liczyć na przedsiębiorstwo ze strony leontravel.pl. Jest ono na rynku wystarczająco długo, aby wiedzieć, że tylko ciągły rozwój usług pozwoli na utrzymanie się w branży, dlatego cały czas wzbogaca ono zakres usług.

Firma ta oferuje najróżniejsze przejazdy, od VIP-owskich wyjazdów krajowych i zagranicznych na przykład Mercedesem S Class, poprzez przewóz osób na wesele na przykład luksusowym autobusem marki Man Lion's Coach, aż po wyjazdy służbowe lub prywatne jednym z wielu komfortowych busów. 

Wszystkie pojazdy są sprawne technicznie, co potwierdzają aktualne badania, jednak przed każdą podróżą są one dodatkowo sprawdzane, aby uniknąć przykrych niespodzianek w podróży. Prowadzą je starannie wybrani, odpowiedzialni kierowcy z bogatym doświadczeniem i wysoką kulturą osobistą.
WWW: https://leontravel.pl/

Adres: Wieruszowska 10 , 60-101

Miasto: Poznań

Tel: 600 370 318


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Komentarz opublikowany przez: Witold Sadowski
Dodany: 2020-01-08 10:55:28

Od tej firmy udało mi się wynająć autokar by pojechać z moją klasą na wycieczkę do Leszna.

Ocena: 5


w pobliżu