EWT Automotive Polska Sp. z o.o.

Dodano dnia: 2022-07-01
Opis:

Odzież dostępna w ofercie internetowego sklepu nadaje się do użytku codziennego, jak i do uprawiania sportu. Na poszczególnych rodzajach ubrań są umieszczono logotypy w różnym rozmiarze. Bluza z grafiką Mercedes-Benz może być wyposażona w kaptur lub etui umieszczone we frontowej części. Materiał jest przyjemny w dotyku i zachęca do noszenia. Ubrania należy prać zgodnie z oznaczeniami umieszczonymi na metkach. 

Na stronie Sklepmercedes.ewt.pl znaleźć można setki produktów nawiązujących do najlepszej marki samochodów na świecie. Są to na przykład wysokiej jakości zegarki oraz okulary wyposażone w soczewki zawierające profesjonalne filtry. Przydadzą się także walizki, portfele, etui na telefony, torby biznesowe i do gry w golfa.

Dużą popularnością cieszy się dział poświęcony zabawkom dla najmłodszych oraz nieco starszych dzieci. Na wirtualnej półce znalazło się miejsce dla pluszaków, ale też i dla popularnych gier planszowych i klocków. Wszystkie pozycje nawiązują oczywiście do znanych pojazdów. 
WWW: https://sklepmercedes.ewt.pl

Adres: Poznańska 343, 05-850

Miasto: Ołtarzew

Tel: +48538994000


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


w pobliżu